Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.05.2013 Gazete

Arda dönerse bizde oynar

G.Saray Başkanı 'ın yeni listesinde eski yöneticilerinden 7'si yer alırken G.Saray Lisesi kökenli 5 isim listeye girdi. Listesini açıkladıktan sonra A'dan Z'ye konuşan Aysal, "Arda dönerse bizde oynar" diye konuştu.

Arda dönerse bizde oynar
Başkanı 'ın 22 Haziran'da gerçekleştirilecek olağanüstü yeni yönetim kurulu aday listesi belli oldu. Aysal'ın yeni listesinde eski yönetimden 7 isme yer verildi. Asil listede Galatasaray Lisesi kökenli 5 isim de yer aldı. Aysal listesine eski yönetimden Ali Dürüst, Refik Arkan, Adnan Öztürk, Semih Haznedaroğlu, Celal Gürcan, Ali Gürsoy ve Abdurrahim Albayrak'ı almadı. Aysal listeyi açıkladıktan sonra 2 sene evvel çok iyi bir ekiple yola çıktıklarını belirterek Aysal, "Aramızda bazı fikir ayrılıkları oldu. Bu normaldir. Ayrıca bazı arkadaşlarımızda da yorulma oldu. Bizim yeni takviyelerle yolumuza devam etmemiz gerekiyor. Ali Dürüst'e başkan olması teklifinde bulundum, Ancak bana mesuliyeti taşıyamayacağını söyledi. Ben de daha dinamik ve kulübü ileriye taşıyacak arkadaşları listeye aldım. Eskilerin bana kırgın olduğunu sanmıyorum" dedi. Ünal Aysal'ın başta Arda olmak üzeri diğer konulardaki açıklamaları ise şöyle:

ARDA'NIN TÜRKİYE'DEKİ ADRESİ G.SARAY
"Arda Türkiye'ye dönerse sadece Galatasaray'a döner. Benim tahminim o yönde. Fenerbahçe'ye gideceğini hiç sanmıyorum.", "Transferde stoper sorunumuz vardı. Bunu Avrupa'nın en iyi stoperini alarak giderdik. Şimdi de iyi bir sol bek arayışı içersindeyiz." "Melo'nun durumu önümüzdeki günlerde belli olur. Bu sezon zor maçların adamı oldu."

'A RESMİ BİR TEKLİF GELMEDİ
"Burak'a her hangi bir teklif yok. Gelirse ilk konuşacağım isim olacak. Ancak Burak gitmek istiyorum derse tutmam.", "Robben için hiçbir temasımız yok. Onun fiyatı bizim transferde ayırdığımız bütçenin üzerinde. Belki Robben'i bu sene alamadık ama gelecek sezon alabiliriz. Drogba'yı da 1 sene önce alamadım ama daha sonra transfer ettim."

FATİH TERİM İLE ARAMIZDA BİR SORUN YOK
"Fatih Terim sahne önünde görevini iyi yaptı. Ben de işimi iyi yapmaya çalıştım. Bir sinerji oluştu. Aramız iyidir böyle de devam edecektir.", "Futbol komitesi şubesinin kurulmasını istemiyorum. Hocayla benim aramda böyle bir aracı kurum olmasına gerek yok. Direkt hocanın bana ulaşmasını istiyorum. Bu daha doğru bir yaklaşım olur."

FENERBAHÇE ONU ÇOK İSTİYOR
FEnerbahçe' nin 'la ilgilendiği haberi bir süredir gündemde yer alıyor. Aysal yaptığı açıklamada Arda'nın F.Bahçe'ye gitmeyeceğini söyledi.

AYSAL'IN YENİ YÖNETİM KURULU ADAY LİSTESİ
BAŞKAN
ÜNAL AYSAL

YÖNETİM KURULU
Özkan Olcay Ümit Özdemir Dursun Özbek Şükrü Ergün Sedat Doğan A.Gündüz Özdemir Emir Sarıgül Mehmet Cibara Adnan Nas Mete İkiz

YEDEKLER
Ahmet Ocaklı M.İpek Dokuyan Mehmet Karlı Necati Demirkol Ebru Köksal
kalan karakter 1000

ahmet ahmet

haldun ustunel nrde _?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.05.2013 11:50
rasim rasim

nani arda ve carlincos yeter bu takımı durdurmak imkansız olur yolumuz açık olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.05.2013 09:48
metin metin

başkanım paramız nasıl naniyi alabilecekmiyiz bilmiyorum ama gelirse hem ligin hemde şampiyonlar liginin tozunu atarız size güveniyor başarılarınızın devamını diliyoruz gs lı olmak hakikaten bir şereftir onurdur gururdur yolunuz açık olsun o büyük kupayı alacagımızdanda eminiz yeterki birlik olalım

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 31.05.2013 09:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.