Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.05.2013 Gazete
ABONE OL

Başkan'dan radikal kararlar

Başkanı , tesislere alkol girişini yasakladı.... Eski başkan Sadri Şener'e ait 30 şişe viski çöpe atıldı... Kulübe ait bütün kredi kartları iptal edildi. Yöneticiler kulüple ilgili de olsa bütün masrafları kendi ceplerinden verecek...

Başkan'dan radikal kararlar
'da yeni başkan İbrahim Hacısalihoğlu, radikal kararlarla göreve başladı. Hacısalihoğlu, tesislere alkol girişini yasakladı. Eski Başkan Sadri Şener'e ait 30 şişe viski hemen çöpe atıldı. Bundan sonra tesislere ve kulübe kesinlikle alkollü içki sokulmayacak ve tüketilmeyecek.

ALKOLLÜ MİSAFİRLER DIŞARDA...
Herhangi bir yönetici veya futbolcular misafirlerini alkolle ağırlamak isterlerse bu kulüp dışında olacak. Hiç kimse, Bordo-Mavili kulübe ait bulunan tesislerde alkollü misafir konuk edemeyecek.

KREDİ KARTLARI İPTAL EDİLDİ...
Hacıosmanoğlu'nun bir diğer icraati ise ekonomik yönde oldu. Kulübe ait bütün kredi kartları iptal edildi. Bundan sonra yöneticiler de dahil olmak üzere hiç kimse kulübün kredi kartlarını kullanarak harcamada bulunamayacak. Bunun yanında yöneticiler kulüple ilgili de olsa bütün masrafları kendi ceplerinden karşılayacak. Uçak, konaklama, yemek gibi masrafların hiç biri kulübe fature edilemeyecek. Hacıosmanoğlu'nun böylece ekstra ve gereksiz harcamaların önüne geçip Bordo-Mavili kulubü zarara uğratmamayı hedeflediği öğrenildi.

HUKUKSAL YOLLAR DENENECEK!
ve ekibi kulüple ilgili hukuksal yanlışların hepsi ile ilgili olarak da yargıya gitme kararı aldı. Kulüpte yapılmış olan yanlışlardan kulübür zarar görmesine kadar olan hallerden dolayı uğranılan her türlü kayıp için hukuki yollara başvurulma kararı alındı. Hiçbir hatanın üstünün kapatılmayacağı ve sonuna kadar hesabının sorulacağı yönünde oy birliği ile karar alındı.

HAMİ MANDIRALI YARDIMCI OLACAK!
Trabzonspor'da Hami Mandıralı, teknik direktör Mustafa Reşit Akçay'ın yardımcılığına getirildi. Mandıralı'nın önümüzdeki hafta resmi imzayı atarak göreve başlaması bekleniyor. Kızılay Eski Başkanı Tekin Küçükali'nin ise kulüpte CEO olarak göreve getirileceği öğrenildi.

ÖZKAN SÜMER'E PLAKETLİ VEDA...
Bordo-Mavililer'in yeni yönetimi, altyapıda görev alan Özkan Sümer'le yolları ayırma kararı aldı. Sümer'le önümüzdeki hafta içi bir görüşme yapılarak kendisine plaket hediye edilip görevine son verilecek.