Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.05.2013 Gazete
ABONE OL

Sow&Kuyt&Webo hariç herkes gidebilir!

Kadroda büyük bir revizyon yapma kararı alan Aykut Kocaman'ın yönetime , Yobo, Krasic, Stoch ve Baroni hakkında 'İyi teklife satılabilir' raporu verdiği öğrenildi

Sow&Kuyt&Webo hariç herkes gidebilir!
Sezonu Türkiye Kupası ile tamamlayan Fenerbahçe'de büyük revizyon kapıda... Teknik direktör Aykut Kocaman'ın yönetime verdiği raporda; , ve Dirk Kuyt dışında tüm yabancılar için 'Satılabilir' raporu verdiği öğrenildi.

İLKOLARAK KRASIC&STOCH!
Kocaman'ın, kalitesini Şampiyonlar Ligi seviyesinde görmediği , Yobo, Krasic, Stoch ve Baroni için "İyi bir teklif gelirse satılabilir" ifadesini kullandığı belirlendi. Bu rapor sonrasında harekete geçen Fenerbahçe yönetimi, ilk planda Stoch ve Krasic'in talipleri ile görüşme kararı aldı.

BARONI GİTMEDİ!
Sarı-Lacivertliler, Baroni için de Roma ile anlaşmış fakat Brezilyalı yıldız gitmeye yanaşmamıştı. Yobo ve Meireles'e ise şu ana kadar talip olmadığı ifade edildi.

O HAREKETİ SONUNU HAZIRLADI!
Performansı sürekli tartışma konusu olan Meireles, Galatasaray'la oynanan iki maçta sergilediği tavırlarla herkesin tepkisini çekmişti. Aykut Kocaman'ın sorumsuzluğu nedeniyle Meireles'i istemediği belirlendi.