Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.05.2013 Gazete
ABONE OL

Evlatlar küsmez!

gönderilmesi nedeniyle kimseye kırgın olmadığını ifade ederek, "Beşiktaş'ın evladıyız. Evlatlar birbirine hiçbir zaman küsmez" diye konuştu.

Evlatlar küsmez!
duygusal açıklamalar yaptı. Aybaba Allah'ın kendisine bu camiada hoca olarak görev yapmayı nasip ettiğini ifade ederek, "Görevi kabul ederken para konuşmadım. Aldığım ücret bakış açımı ortaya koyar. Biz Beşiktaş'ın evladıyız. Evlatlar birbirine asla küsmez" ifadesini kullandı.

BENİM İÇİN GURUR
Beşiktaş'ın bundan sonra daha iyi yerlerde olmasını istediğini vurgulayan Aybaba, "Beşiktaş'ı 1 yıl çalıştırmak benim için gururdur" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.