Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.05.2013 Gazete
ABONE OL

Futbolu bırakırım Dubai'ye gitmem

Futbolu bırakırım Dubai'ye gitmem
Fenerbahçe'de gözden çıkarılan Milos Krasic'e Dubai'den 4.5 milyon Euro'luk bir teklif gelmesi yönetimi sevindirdi. Ancak, Sırp oyuncunun, "Futbolu bırakırım, ama Dubai'ye gitmem" demesi transferi suya düşürdü. Krasic'in takasta kullanılabileceği ifade ediliyor.

kalan karakter 1000

Şahinim Diyor ki, Şahinim Diyor ki,

Aslında TFF UEFA ile teşriki mesai yapıp,yapılan transferlerde,yapılan transferde kulüp hata yapmışsa oyuncu aldığını karşılamıyorsa zarara dönüşmüsse bünyede mevcutlandırlıcak bir madde ile UEFA ilişkili fenerin gitmem diyen kraça'sı gibileri uzatmadan ilerde mahkeme konusu edilmeden yurt parasının yurt kalabilmesi için ek hizmet yapılması bence araştırılmalıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.05.2013 08:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.