Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.05.2013 Gazete
ABONE OL

'a sözlü taciz!

Almanya'dı karşılayan Galatasaraylılar, Alper'e "Sen daha çok küfür yiyeceksin" diye bağırdılar

Alper Potuk'a sözlü taciz!
ile kamp için Almanya'nın Parderborn şehrine giden F.Bahçe'nin yeni transferi , G.Saraylı taraftarların sözlü tacizine uğradı. Havalimanı çıkışında futbolcuları bekleyen taraftarlar, Galatasaray'ın kapısından dönüp F.Bahçe'ye imza atan genç yıldıza, sarı-kırmızılı formayı göstererek, "Gerçek forma burada. Sen daha çok küfür yiyeceksin" diye bağırdılar. Alper'in bu sözler karşısında sessiz kaldığı bildirildi.

SAKİNLİĞİNİ KORUMAYA ÇALIŞTI!
Galatasaraylı taraftarların sözlü tacizi sırasında önce şaşıran Alper Potuk, kendisine sataşanlara hiçbir karşılık vermeyerek olayın daha da büyümesini engellemiş oldu. Milli takım kafilesiyle otele varıldığında Alper Potuk'un bu olayı çok fazla sorun yapmadığı da gelen haberler arasında.

5 YILLIK İMZA ATMIŞTI
G.Saray'a gitmesine kesin gözüyle bakılan Alper, Fener'e 5 yıllık imza atmıştı.

kalan karakter 1000

king king

iki sene sonra takasta kullanılır sezer,özer,gökhan, daha neler neler

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır4
cevapla 26.05.2013 14:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.