Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.05.2013 Gazete

: Gitmek istiyorum

'un başarılı file bekçisi , takımdaki geleceğinden Şenol Güneş'in gönderilmesine kadar pek çok konuda çarpıcı konuştu...

Tolga Zengin: Gitmek istiyorum
'un başarılı file bekçisi , kendi insanları tarafından haksızca eleştirildiğini belirterek, "Yoruldum, yıprandım. Artık gitmek istiyorum. Gelen teklifler söz konusu. Değerlendireceğim" diye konuştu.

GÜNEŞ'E YANLIŞ...
Şenol Güneş'in kulübün efsanelerinden biri olduğunu belirten Tolga, "Gönderiliş şekli doğru değildi. Yanlış yapıldı" dedi. Selçuk İnan'a ilk teklifin Fenerbahçe'den geldiğini belirten deneyimli kaleci, "Selçuk, 'Hakkımızı yiyen takıma gitmem' diyerek Galatasaray'ı seçti. İnsanlara haksızlık yapılmasın" dedi.

KÜFÜR ETTİYSEM FUTBOLU BIRAKIRIM!
Tolga Zengin, Fenerbahçe ile yaptıkları kupa maçında kimseye küfür etmediğini belirterek, "Ben sadece, 'Futbolu siz bu hale getirdiniz' dedim. Küfür ettiysem futbolu bırakırım" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ozan ozan

gs-fb şampiyonluk için çekişirken gs başkanı adnan polatla başkanın oturup( ts-fb maçı öncesi )yemek yediğinde ( başbaşa ) bu bana ters geliyor diyormuydun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 24.05.2013 20:04
ozan ozan

hak konusunda bu kadar dikkatliysen beraber oynarken burak arkadaşınada" kendini yalandan atma hak yeme " diyormuydun ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 24.05.2013 20:01
KARTAL KARTAL

TOLGA BEŞİKTAŞ TARAFTARI OLARAK SANA KUCAK AÇMIŞ BEKLİYORUZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 24.05.2013 15:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.