Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.05.2013 Gazete
ABONE OL

Ve Dürüst bombaladı!

Başkan 'a eleştirilerde bulunan , "Başkan kendisini kabul edecek bir yönetim bulmalı... G.Saray'ı kendi başına yönetemez. Kurumsallaşmadan bahsediliyor ama 'in alacağı sudan bile haberimiz oluyor. Biz iki yıl idare ettik" diye konuştu

Ve Dürüst bombaladı!
Şampiyon 'ın huzuru çabuk kaçtı!.. Sarı-Kırmızılılar, büyük başarının sevincini yaşayamadan kendisini yönetim krizinin içinde buldu. Başkan 'ın yönetimi revize etmek için olağanüstü genel kurul kararı alması gündeme bomba gibi düştü. Yeni yönetimde olmayacağı konuşulan İkinci Başkan sessizliğini bozarak çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Yönetici Abdurrahim Albayrak'ın verdiği yemek sonrasında seçim sürecini değerlendiren Dürüst, "Başkan kendini kabul edecek bir yönetim bulmalı. Galatasaray'ı kendi başına yönetemez. Kurumsallaşmaktan bahsediliyor ama Terim'in alacağı sudan bile haberimiz var. Selçuk İnan transferini ben sessiz sedasız bitirdim. Alper transferi ise fazla dillendirildi" diye konuştu. Yeni yönetimde olmayacağının sinyallerini de veren Dürüst, "Benim misyonum tamamlandı. Biz iki yıl idare ettik. Nasıl başkan, 'Mete Başol'u istemiyorum' dediyse yine yönetim içinde çalışmak istemediklerini söyleyebilirdi. Ben hayatımda hiç olmadığı kadar çalıştım. Yönetim kurulunun birliği için sürekli kavgalar ettim. Fakat bir türlü bütün olamadık. Şimdi de biz gidelim diye seçim yapılıyor" ifadesini kullandı. Dürüst tek dileğinin bu tür sorunların yeni yönetim içinde tekrarlanmaması olduğunu da belirtti.

BEN GİTSEM DE G.SARAY'A BİR ŞEY OLMAZ!
Seçim kararı sonrasında Galatasaray camiasında oluşan endişelerin yersiz olduğunu da söyleyen İkinci Başkan Ali Dürüst, "Ben olayım ya da olmayayım. Galatasaray'a bir şey olmaz" ifadesini kullandı. Dürüst yemekte Teknik direktör , yönetici Refik Arkan ve Başkan Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun'la aynı masada oturdu. Terim'in Bülent Tulun'la ilgili yaptığı kravat esprisi masada kahkaha tufanı estirdi.

kalan karakter 1000

sedko sedko

2 yıldır neden idare ediyosunuz neden gerçekleri daha önce söylemediniz düne kadar iyi bugün kötümü işte gs işte yönetim sizede bu yakuşır:))

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır6
cevapla 23.05.2013 09:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.