Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.05.2013 Gazete

Toroğlu bu kez fazla abarttı

'nun doktor önlüğü giyip ırkçılık tartışmalarıyla ilgili yaptığı muz canlandırması sosyal medyada eleştirilere yol açtı.

Toroğlu bu kez fazla abarttı
ortalığı yine kasıp kavurdu. TV8'de yayınlanan Telegol programının yorumcusu Erman Toroğlu yaptığı canlandırmayla ses getirdi. Önceki hafta oynanan G.Saray- F.Bahçe derbisinde F.Bahçeli taraftarın tribünden muz sallaması ile başlayan ırkçılık tartışmalarına Erman Toroğlu ve muz tedavisi canlandırmasıyla olayı farklı bir boyuta taşıdı.

MUZLU SÜT YAPTI
Stüdyoda doktor önlüğü giyen Erman Toroğlu Gökmen Özdenak'ı hasta sedyesine yatırıp burada muz yedirmesi ilginç görüntülere sahne oldu. Ayrıca Erman Toroğlu bir de muzlu süt yaparak herkese içirdi ve tüm program katılımcıları nasibini aldı. Ancak bu görüntüler sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Birçok kişi Erman Toroğlu'nun işin suyunu çıkardığını ve yaptığı canlandırmanın ölçüyü aştığını savundu. Sosyal medyada bir grup Telegol programındaki görüntülerin ahlaka hiç uygun olmadığı yolunda görüş bildirdi.

O ANLARI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


TWİTTERE NOTLARI
@boraboyacıoğlu Aslanım Erman Toroğlu be ne dalga geçmiş adam
@elkadarbiroğlan Muz bahane. Erman Toroğlu şahane.
@zentagram Toroğlu'nun çocukları babalarını izlerken ne düşünür acaba
@maliuzaa Toroğlu'nun muzlu süt örneğini canlı izlemek nasip oldu.

kalan karakter 1000

yalnız adam yalnız adam

program yaptıklarınımı sanıyorlar reziller nerede rtük

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 21.05.2013 13:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.