Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.05.2013 Gazete

Türkiye'de ırkçılık yok

Beşiktaş'ın Senegalli siyahi ismi ve İskoç file bekçisi ırkçılığı karşı ortak bir duruş sergiledi

Türkiye'de ırkçılık yok
Beşiktaş'ın İskoç file bekçisi ve Senegalli siyahi ismi , ırkçılık tartışmalarına kendi yorumlarını getirerek önemli açıklamalarda bulundu.

MÜMKÜN DEĞİL
Ülkesi İskoçya'da halen hafif de olsa Celtic ve Glasgow Rangers takımları arasında dinsel bir rekabet olduğunu belirten McGregor, "Bunu bitirmek için elinden geleni yapıyorlar. Kendi adıma dünyada ve Türkiye'de buna benzer ayrımların olması mümkün değil" diye konuştu.

HERKES BİLİYOR
Senegalli siyahi golcü Niang ise, "Yaşananlar genele mal edilmemeli. Herkes, Türk insanını böyle bir konuyla ilgisi olmadığı gayet iyi bilir" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.