Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 16.05.2013 Gazete
ABONE OL

Pektemek: G.Saray'ı tebrik ediyorum!

'ta sakatlığının ardından etkili bir performansla sahalara dönen 'ten alkış polemiğine net yanıt: "Futbol birbirini tebrik edince güzel..."

Pektemek: G.Saray'ı tebrik ediyorum!
'ta sakatlığının ardından etkili bir performansla sahalara dönen golcü oyuncu , Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki alkış polemiğine kendi yorumunu getirdi. Futbolun birbirini tebrik edince güzel hale geldiğini belirten Pektemek, "Ortada bir başarı var. Galatasaray'ı tebrik ediyorum" diye konuştu.

ADAM GİBİ ADAM PEKTEMEK
Pektemek, tesislerdeki çalışanların kendisi için 'adam gibi adam' benzetmesi içinse, "Beşiktaş'ta herkes ağabey- kardeş gibi... Herkesin birbiriyle çok yakın ilişkileri var. bu çok önemli bir durum" diye konuştu.

UNUTULMAMAK İÇİN EFSANE OLMAK LAZIM
Genç golcü Pektemek, "Tek Hedefim Beşiktaş'ta kalıcı olmak ve sadece efsaneler unutulmaz" diye konuştu...

Beşiktaş'ın genç golcüsü Mustafa Pektemek, "Beni en mutlu eden şeylerden biri, 'Pektemek, gol demek' tezahüratı... Ancak, Beşiktaş'ta kalıcı olmak istiyorum. Efsane olursanız, unutulmazsınız. Bu yüzden efsane olmak lazım. 100. yılda şampiyonluğu getiren ruh çok önemliydi. Tek başarı şampiyonluk" dedi.

FATiH DOĞAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.