Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.05.2013 Gazete
ABONE OL

Gönüllerin kaptanı

Fenerbahçe'nin kaptanları Emre ve Volkan'ın çok agresif olması yüzünden pazubantı 'e vermeyi düşünüyor. Kesin karar sezon sonunda verilecek

Gönüllerin kaptanı
Galatasaray ile pazar gecesi Şükrü Saracoğlu Stadı'nda oynanan derbi Fenerbahçe Teknik Direktörü 'ı yeni bir karar aşamasına soktu. Sarı-Lacivertli ekibin kaptanları olan Emre Belözoğlu ile Volkan Demirel'in saha içindeki agresif tavırları, kart görmeye çok müsait bir yapıda olmaları Aykut Kocaman'ı yeni bir takım kaptanı açıklamanın eşiğine getirdi. Aykut Kocaman'ın önümüzdeki sezon takımın yıldız isimlerinden 'ü kaptanlığa getirebileceği öğrenildi. Galatasaray maçında yaşananlar ise Kocaman için bardağı taşıran son damla olduğu da kulübe yakın çevreler tarafından ifade ediliyor.

VOLKAN KAPTANLIĞI ÇOK DA İSTEMEMİŞTİ
Aslında Alex'in takımdan ayrılmasının ardından takım kaptanı olan Volkan Demirel'in bu önemli görevi talep etmediği ve isteyerek kaptan olmadığı da kulübe yakın çevrelerce bilinen bir şey. Nitekim Volkan, Emre Belözoğlu'nun Atletico Madrid'den tekrar Fenerbahçe'ye dönmesinin ardından kaptanlık pazubandını bu futbolcuya vermekte hiç tereddüt etmemişti.

EMRE ESKİSİ KADAR AGRESİF DEĞİL AMA...
Emre'nin 1. kaptan olmasının ardından Volkan 2. kaptanlığa devam etmiş ve tüm Avrupa maçlarında takım kaptanı olarak görev yapmıştı. Emre Belözoğlu geçtiğimiz yıllardaki kadar agresif olmamasına bu yönünü az da olsa törpülemiş olmasına rağmen yine de özellikle hakemlerle tartışma içine girmekten çekinmeyebiliyor. Son sözünü sezon sonunda Kocaman söyleyecek!

TAKIMIN iSTiKRAR ABiDESi
Gökhan Gönül gerek saha içi gerekse de saha dışı davranışlarıyla beğeni toplarken, istikrarlı futboluyla da dikkat çekiyor.

GÖKHAN'DAN MESAJ VAR!
Twıtter üzerinden bir mesaj yayınlayan Gökhan Gönül, "Güzel bir galibiyetle geceyi kapattığımızı düşünürken bir taraftarımızın vefat ettiğini öğrendim. O andan itibaren galibiyetin önemi kalmadı. Gencecik yaşta vefat eden taraftarımıza Allah'tan rahmet dilerim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.