Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.05.2013 Gazete
ABONE OL

Portekiz bilmecesi

Yönetimi Almeida ile 'in durumunu bir kez daha masaya yatıracak. İki oyuncunun gönderilme ihtimali olduğu öğrenildi.

Portekiz bilmecesi
Beşiktaş bir yandan transfer çalışmalarını sürdürürken diğer taraftan takımda oynayan yabancı oyuncuların durumunu netleştirmeye çalışıyor. Yönetimin özellikle Almeida ve Fernandes'in durumunu netleştirmek istediği öğrenildi. Bu sezon sakatlığı nedeniyle gol atmasına rağmen istikrarsız bir görüntü çizen Almeida ile disiplinsiz davranışlarda bulunan Fernandes'in gönderilme ihtimalinin yüksek olduğu belirlendi.

SON KARAR BAŞKANIN
2 oyuncudan para kazanmak isteyen yönetimin gelecek teklifleri değerlendirmesi bekleniyor. Bu konuda son kararı Başkan Fikret Orman verecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.