Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.05.2013 Gazete

Drogba'dan ince gönderme!

Drogba'dan ince gönderme!
G.Saray'ın Fildişili yıldızı 'nın karşılaşma sonrası, "Kadıköy için cehennem gibi olur diyorlardı. Maça gelemeyenler fazla bir şey kaçırmadı. Cumartesi günü Arena'ya gelin" dedi.

kalan karakter 1000

fenerli fenerli

o yüzden gol atmayı bırakıp defansına kadar gelip çizgiden top çıkardın değil mi . Siz işinizi yapsanız sadece yorumları başkalarına bıraksanız ortam bu kadar gerilmez. çenen değil ayakların ve kafan çalışmalı bence. sadece senin için değil tüm futbolcular için söylüyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.05.2013 02:38
 Cüneyt Çakır Diye biri Cüneyt Çakır Diye biri

Dua edin maçın hakemine ve Fatih hocaya sivas kadrosunu çıkarsaydı beşlik olurdunuz maçı ciddiye almamış kadıköyde maç esnasında yapılanlar dünyanın dilinde rezil olduk desene bu kafayla aynı yerde sayarız Allahtan korkmayanlar maçın hakeminide Allaha Havale ediyoruz FB taraftarlığını perçinledi

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 14.05.2013 11:11
ADAM GİBİ ADAM ADAM GİBİ ADAM

40 DAN SONRA SANA 10 MİYON EURO VEREN KİŞİLERE BUNU SORMALI NEDEN 10 MİLYON EURO VERDİLER SANA BİLİYOMUSUN O SAHADA FENERİ YENMELERİNE YARDIMCI OLMAN İÇİN AMA SENDE HAVA ÇIKTIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır2
cevapla 13.05.2013 13:09
hsyn hsyn

dogru kesmedı 2 tane 6 olmalıydı

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 13.05.2013 12:40

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.