Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 09.05.2013 Gazete
ABONE OL

Öztürk'ten büyük müjde: İlgileniyoruz

G.Saray Başkan Yardımcısı , "Robben ile ilgili çalışmalarımız var" dedi

Öztürk'ten büyük müjde: İlgileniyoruz
Zirve Üniversitesi'nde öğrencilerin sorularını yanıtlayan Galatasaray Başkan Yardımcısı , transferlerle ilgili çok çarpıcı açıklamalar yaptı... 'le ilgilendiklerini doğrulayan Öztürk, "Robben ile ilgili çalışmalarımız var. Fakat daha yolun çok başındayız. Arjen Robben bir eşiktir. Galatasaray'ın bundan sonra yapacağı transferlerin çıtasını gösterecek" ifadesini kullandı. Alper Potuk transferinde gelinen son noktayı ada değerlendiren Adnan Öztürk, "Önemli mesafe katettik. Ben bu iş olur diye düşünüyorum" dedi. Öztürk, alkış polemiğiyle ilgili olarak ise, "Eğer Fenerbahçe, Arena'ya şampiyon gelse ben alkışlamazdım. Bunlar çok gereksiz spekülasyonlar" açıklamasını yaptı.

TÜRKİYE'YE GELMEM DEMİŞTİ
Geçtiğimiz günlerde Alman basınına konuşan Robben, "Prensip olarak şu anda Türkiye'ye gelmem" dedi.

kalan karakter 1000

GS..BAŞKANI OL GS..BAŞKANI OL

SN. ÖZTÜRK GS .BAŞKANLIĞINA YAKIŞIRSIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır7
cevapla 09.05.2013 09:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.