Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.03.2013 Gazete
ABONE OL

Siyah'tan Beyaz'a!

Önümüzdeki sezon Avrupa kupalarına katılmak adına UEFA lisansı alabilmek için harıl harıl çalışan ve yönetimi, 15 günde 43 dosyayı bitirdi... 32 milyon Euroluk borç yeniden yapılandırılırken kasadan 9 milyon Euro çıktı

Siyah'tan Beyaz'a!
Önümüzdeki sezon Avrupa kupalarına katılabilmek adına UEFA lisansı alabilmek için harıl harıl çalışan 'ta Başkan ve yönetimi, 15 günde 43 dosyayı çözüme bağladı. 32 milyon Euroluk borç yeniden yapılandırılırken kasadan 9 milyon Euro çıktı.

BARÇA'YA BİLE ÖDEME
31 Mart sıkışıklığını kullanmak isteyen ve Alves için masaya oturulan Atletico Madrid'e blöf yapılarak Ferrari'nin 7.9 milyon Euroluk alacağı taksitlendirilirken 3.1 milyon Euroluk Alves sorunu 1.4 milyon Euro'ya bitirildi. 543 bin 61 Euro yetiştirme bedeli ödendi. Quaresma için Barcelona da dahil toplam 4 kulübe 123 bin 993 Euro ödendi.

BÜTÜN ALACAKLILAR KRİZ TAHTASINA TEK TEK YAZILDI...
Yönetim, borçlu oldunan herkesi kulüp genel müdürü Gökhan Sarı'nın odasındaki beyaz tahtaya yazdı. Sorunu çözülen her isim üzerine çizgi çekildi. Başkan Orman ve 2. Başkan Çebi, ödemelerin bir kısmını cebinden verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.