Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.03.2013 Gazete
ABONE OL

Gerekçeli kararda büyük çelişki!

Gerekçeli kararda büyük çelişki!
, 'ın 21 günlük hak mahrumiyeti cezası kararını açıkladı. Ancak gerekçeli kararda PFDK ile Tahkim Kurulu arasında çatışma olduğu ortaya çıktı. PFDK, Fenerbahçe- Kasımpaşa maçının devre arasında hakeme söylemlerde bulunan Aziz Yıldırım'ın bu davranışını sportmenliğe aykırılık olarak değerlendirmişti. Ancak Tahkim Kurulu bunun tehdit kapsamında olması gerektiğini açıkladı.

CEZA FAZLA OLMALIYDI!
TFF Tahkim Kurulu cezanın aslında 21 gün hak mahrumiyeti değil, 60 ile 120 gün arasında hak mahrumiyeti şeklinde gerçekleşmesi gerektiğinin de altını çizdi.

kalan karakter 1000

vatandas vatandas

hep korunuyor ama sucunun cezasını çekecek f.bahçelılerı kendınden kurtaracakkk

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 31.03.2013 20:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.