Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.03.2013 Gazete
ABONE OL

Aysal'a istifa çağrısı!

döneminde yöneticilik yapan Taner Aşkın, 'a ağır eleştirilerde bulundu: "Derhal istifa ediniz. İstifa da bir erdemdir"

Aysal'a istifa çağrısı!
Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'ndeki Genel Kurul'da 'a en ağır eleştiri Taner Aşkın'dan geldi. döneminde yöneticilik yapan Aşkın, Aysal'ı istifaya davet etti ve "İstifa de bir erdemdir" açıklamasını yaptı.

BORÇ NİYE KAPANMADI
Taner Aşkın, "Sizi eleştirenlere 'Biz Ali Sami Yen'in çocuklarıyız' derseniz, onlar da size Ali Sami Yen'in çocukları olduğunu gösterirler. Galatasaray'a kurtarmaya geldiğinizi söylüyorsunuz ama elinize 163 milyon dolar geçtiğinde neden 115 milyon dolar borcu kapatmadınız" diye konuştu.

YÖNETİM İBRA EDİLDİ
G.Saray yönetimi dünkü genel kurulda sadece mali ve idari olarak ibra edildi. Yönetime karşı sadece 4 olumsuz oy kullanıldı.

KOZAK: F.BAHÇE'NİN DEĞERİ İKİ KATIMIZ!
Kongre sürecinde Ünal Aysal'a büyük destek veren Genel Kurul'un önemli isimlerinden Hayri Kozak dün eleştiri dolu bir açıklama yaptı. Özellikle amatör şubeler hakkında sert açıklamalar yapan Kozak, "Basketbol ve voleybola harcanan onca paraya rağmen elde edilen bir başarı yok. Maalesef Fenerbahçe'nin değeri neredeyse bizim iki katımız. Bu kadar yıldız alıyoruz ama değerimiz düşüyor" dedi.

kalan karakter 1000

Mehmet  AKINCI Mehmet AKINCI

GS nin başarısı sizleri çıt kırıldıma götürmesin. Sorunsuz hiç bir kurum yoktur .Ama siz sorunlarla bıraktınız galiba sorunlar çözüldükçe ve başarı geldikçe böyle olursunuz.YA yol verin.YA yoldan çekilin YA da yoldan çekilin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.04.2013 00:38
galatasaray galatasaray

FB nin maddi degeri bizim iki katimiz,olabilir ya manevi degeri ?orda bodrum katinda oturuyorlar,daha dosyalari kapanmadi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.03.2013 21:06
yunus yunus

sen kimsin dostum?sende yöneticilik yaptın ne verdiniz ki GALATASARAY'a istifa istiyorsunuz.oturun oturdugunuz yerde.bence derhal siz istifa ediniz.nasıl olsa bir erdem ya :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 31.03.2013 18:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.