Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.03.2013 Gazete
ABONE OL

Rakip düşünsün!

Teknik Direktörü , "Rakibimizin oyununa uyak uydurursak tuzağa düşeriz. Bundan kurtulalım. Düşünen değil, düşündüren takım olmalıyız" dedi

Rakip düşünsün!
Teknik Direktörü milli maç nedeni ile lige verilen arada futbolculara ilginç ve bir o kadarda değişik çalışmalara tabi tuttu. Kondisyon ağırlıklı çalışmalarda oyuncularına hız, güç ve çabukluk aşılarken taktik ağırlıklı çalışmada ise antrenman sahasını farklı şekillerde çizerek taktik ağırlıklı çalışma yaptırdı.. Takımda savaşçı oyuncu isteyen Tolunay Kafkas "Rakibin oyun sistemini kabullenen değil, rakibe oyun sistemini kabul ettiren bir oyun sergilersek başarılı oluruz.

RAKİBE AYAK UYDURMAYIN
Aksi takdirde rakibin oyununa ayak uydurursak tuzağa düşmüş oluruz. Bundan kurtulmamız lazım. Antalya maçında ise düşünen değil düşündüren takım kimliğimizle mücadele edeceğiz"dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.