Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.03.2013 Gazete
ABONE OL

Haber bile vermediler

Salih'in U-20 milli takımından sakat dönmesinin şoku devam ederken, Sarı-Lacivertli yetkililerin "Bize haber bile vermediler. Asıl üzüntü veren durum bu" dedikleri öğrenildi

Haber bile vermediler
Fenerbahçe'nin son haftalarda yıldızı parlayan futbolcusu olan 'ın U-20 Milli Takım kampından sakat dönmesinin yankıları devam ediyor.

HEMEN MÜDAHALE EDERDİK
Fenerbahçeli yetkililerin "Her futbolcu sakatlanabilir. Ama Salih sakatlandığında haberimiz dahi olmadı. Salih'e sadece buz tedavisi uygulanmış. Oysa haberimiz olsaydı hemen MR'ının çekilmesini sağlar ve tedavi sürecinin daha önce başlamasını sağlardık" dedikleri öğrenildi. Başka ülkelerin milli takımlarında oynayan Fenerbahçeli futbolcuların milli kampta sakatlanması durumunda hemen haberleri olduklarını belirten yetkililerin, "Bize hangi tedavinin uygulandığına dair rapor bile gönderiyorlar" dedikleri ifade edildi.

LAZİO MAÇINA YETİŞECEK Mİ!
Salih'in yarınki Akhisar maçında forma giymeyeceği kesin. Yıldız futbolcu İstanbul'daki Lazio maçına yetiştirilmeye çalışılıyor. Ancak gelen haberlere göre Lazio maçında fornma giymesi zor gibi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.