Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.03.2013 Gazete
ABONE OL

Hedef Avrupa'da en büyük olmak

G.Saray'ın gelecek planlarını anlatan Aysal, "Hedefimiz Avrupa'da en büyük takım olmak. Real Madrid'den çekincemiz yok. Sahaya galibiyet için çıkacağız" diye konuştu

Aysal'dan yıldız transfer müjdesi
, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale kalarak Avrupa'yı ve tüm dünyayı kendisine hayran bıraktı. Son olarak kulüp başkanı , CNN International canlı yayınına uydu bağlantısı ile katıldı. Şampiyonlar Ligi için özel olarak gerçekleştirilen yayında soruları yanıtlayan Aysal, Galatasaray'ın tarihinin başarılarla dolu olduğunu belirterek "Şampiyonlar Ligi'nde bu bizim için ne ilk ne de son çeyrek final. Bizim amacımız burada kalıcı olmak. Son 2 yılda müthiş bir değişim geçirdik. Birçok konuda hedeflerimize ulaştık.

TAKIM DAHA DA GÜÇLENECEK
Finansal ve sportif olarak yeni bir planlamamız var" dedi Aysal, Wesley Sneijder ve Didier Drogba'nın sarı-kırmızılı kulübü tercih etmesini "Galatasaray markası bence yeterli oldu" diye yorumladı. Gelecek sezon kadroya yeni yıldızlar katabileceklerinin de sinyalini veren Ünal Aysal, "Takımımızda çok iyi oyuncular var. Ancak takımı güçlendirmeye devam edeceğiz. Asıl amacımız kulüpte genç isimleri yetiştirerek geleceğe yönelik adımlar atmak" ifadelerini kullandı.

ARENA İÇİN FANTASTİK YORUMU
Galatasaray'ın başarılı başkanı, Türk Telekom Arena'nın atmosferi için "Fantastik" yorumunu yaparak, bunun başarılarına katkı yaptığını dile getirdi. Ünal Aysal, CNN International yayınından önce de Galatasaray TV'de Real Madrid eşleşmesi ile ilgili görüşlerini dile getirdi. Başkan, "Bu turda bütün takımlar birbirini yenmek için oynayacak.

REAL'DEN ÇEKİNCEMİZ YOK
Galatasaray'ın hiç kimseden eksiği yok. Real Madrid çok güçlü, bütçesi bizim üç mislimiz, oyuncuları da güçlü. Ancak bizim de büyük hedeflerimiz var. Bu yüzden de çekincemiz yok. Galatasaray sahaya galibiyet için çıkacak" şeklinde konuştu.

YÖNETİMİN YENİ KAYNAK ARAYIŞI!
, yeni kaynak arayışı için kombine satışına güveniyor
İkinci bedelli sermaye artırımını gerçekleştiremediği için büyük sıkıntı yaşayan Galatasaray yönetimi yeni kaynak arayışlarını sürdürüyor... Alınan bilgilere göre 5 maçlık kombine bilet satarak önemli bir gelir elde etmeyi planlıyor. Real Madrid maçı ve ligdeki 4 karşılaşmayı kapsayacak kombinelerden 5 bin adet satılacağı ve 3 milyon dolar gelir elde edileceği öğrenildi. Biletlere çok büyük bir ilginin yaşanması bekleniyor.