Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.03.2013 Gazete
ABONE OL

Yabancı sayısı azaltılmalı

, "G.Saray UEFA Kupası'nı aldığında sadece 3 yabancısı vardı. Sayı azalmalı. Gelecek yıl Olimpiyat Stadı'nda oynamak istemiyoruz... İbrahim Toraman milli takıma çağrılmalıydı" dedi

Yabancı sayısı azaltılmalı
Beşiktaş Ümraniye 'nde basın mensuplarıyla sohbet toplantısı gerçekleştirien teknik direktör , yabancı sayısının azaltılmasına destek verdiğini söyledi. Aybaba, "Galatasaray UEFA Kupası'nı kazandığında 3 yabancısı vardı. Ligden düşen takımlara bir bakın 50 milyon 50 milyon TL borçları var. Ne gereği var" dedi.

SALİH GURURUMDUR!
İnönü Stadı'nın inşası süreci içinde stat araştırmalarının sürdüğünü söyleyen Aybaba, "Gündemimizde Olimpiyat Stadı yok. Orayı düşünmüyoruz" dedi. Aybaba, İbrahim Toraman'ın da milli takımda olmayı hakettiğini söylerken, Salih Uçan gibi bir futbolcuyu Türk futboluna kazandırmanın gururunu yaşadığını da belirtti.

kalan karakter 1000

tanju demir tanju demir

ispanya avrupa kupasını ve dünya kupasını aldığında klüp takımlarında kaç yabancı vardı ? yabancı sınırlandırılması haksız rekabet var yıllarca bize tofaşı mersedes fiyatına satmadılarmı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2013 08:55
SeGA SeGA

samet hoca herşeye bahane bulacağım diye çok şey unutuyor final maçında Taferel, Popescu, Hagi ve CAPONE vardı, yedekte de Marcio yani 3 değil 5 yabacı.....................

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2013 08:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.