Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.03.2013 Gazete
ABONE OL

Keşke gitmeseydik

İrlanda'daki hazırlık maçı yağmur nedeniyle iptal olan gittiğine pişman oldu. , "Yorucu bir seyahat oldu. Verim alamadık" dedi

Keşke gitmeseydik
Milli maçlar nedeniyle lige verilen arayı İrlanda'da Drogheda ile maç yaparak değerlendirmek isteyen , pişman oldu. İrlanda'daki maçın yağmur nedeniyle ertelenmesi nedeniyle kafile dün sabah saatlerinde Trabzon'a vardı. Futbolcular toplak 12 saat uçtu ve çok yoruldu. Jetlag olan futbolcular boş buldukları koltuklarda uyumaya çalışırken 2 günde sadece yarım saat idman yapabildi.

FUTBOLCULAR YORULDU
Trabzonspor Teknik Direktörü , "Söylenecek fazla birşey yok. Yaşananları herkes gördü. Daha çok çalışıp hazır olmamız gereken bir dönemdeyiz ama biz çalışamadık bile. İki günlük seyehatimiz oldu ve futbolcular çok yoruldu. Kimseyi mutlu etmeyen bir seyahat oldu. Kalan arayı dinlenerek geçirmeliyiz" dedi.

kalan karakter 1000

bak bak

Bizde bu beceriksiz yönetim olduktan sonra çok keşkelerimiz olur?

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 24.03.2013 17:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.