Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.03.2013 Gazete
ABONE OL

Yenge dayanışması

'ın eşi Fani hanım ve 'in eşi Fulya hanımın organizasyonunda futbolcu eşleri bir araya geldi

Yenge dayanışması
Lig ve Avrupa'da çok kritik bir dönemece giren 'da yengeler de tek yürek oldu!.. 'ın eşi Fani hanım ve 'in eşi Fulya hanımın organizasyonunda futbolcuların eşleri İstinye Park'ta bir araya geldi.

PARFÜM HEDİYE EDİLDİ
Armanı Cafe'de düzenlenen yemeğe CEO Lütfi Arıboğan'ın eşi Deniz Ülke Arıboğan, kaptan Sabri'nin eşi , Aydın'ın eşi , Yekta'nın eşi Çisem Kurtuluş ve Fatih Terim'in kızı katıldı. Başkan Aysal'ın eşi Fani hanım çok sıcak bir ortamda geçen yemekte konuklara parfüm hediye etti. bu tür organizasyonların tekrarlanacağını belirterek, "Bizler de bu takımın parçasıyız" dedi.

ŞIKLIKLARIYLA BÜYÜLEDİLER
İstinye'deki yemeğe katılan futbolcu eşleri şık kıyafetleriyle adeta birbirleriyle yarıştılar.

Savaş ÇORLU

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.