Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.03.2013 Gazete

31 Mart seferberliği

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "31 Mart'a kadar seferberlik ilan ettik. Borçları ödeyip, istenilen evrakları tamamlamak istiyoruz" diye konuştu

31 Mart seferberliği
, "31 Mart'a kadar sportif borçları kapatıp ihtilaflı dosyaları çözüme kavuşturmak için uğraşıyoruz. Sayın Ahmet Nur Çebi yönetiminde bir komisyon kurduk. Geçmiş yönetimden kalan borçları çözmek ve sorunları çözmekle meşgulüz. Uzun süredir bununla çalışıyoruz" dedi. Maddi, pskikolojik ve süreçle ilgili olarak da sıkıntıları olduğunu ifade eden Siyah-Beyazlı takımın Başkanı Fikret Orman sözlerine şöyle devam etti:

ALLAH MAHÇUP ETMESİN
"Bazı alacaklılar Alves'te olduğu gibi bizim 31 Mart durumumuzu bildikleri için meseleyi ağırdan alıyorlar. Kulüpte geçmiş yönetimden gelen sorunları çözmek için kulüpten seferberlik ilan ettik. Bu yönde çalışıyoruz. Allah bizi mahçup etmesin. İstenilen evrakları tamamlayıp 31 Mart'a yetiştirmek için mücadele ediyoruz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.