Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.03.2013 Gazete
ABONE OL

Emre için şok rapor

Pazartesi günü A Milli Takım kampında kontrolden geçen için 6 haftadan önce sahalara dönemeyeceği şeklinde rapor yazıldığı bildirildi

Emre için şok rapor
Antalya maçında sakatlanan, çekilen MR'ı sonrasında kasığında 2. derecede yırtık ve kanama tespit edilen yıldız futbolcu, pazartesi akşamı milli takım kampında da geniş kapsamlı bir kontrolden geçti.

HİÇ DE İÇ AÇICI DEĞİL!
Gerek milli takım gerekse 'nin doktorlarının karşılıklı yaptıkları görüşmeler sonunda 'nun 6 hafta takımdan ayrı kalacağı ortaya çıktı. Doktorlar, "Emre'ye yapılacak tedavi ile 4 hafta iyileşme süreci olacak. Sonrasında 1 hafta kondisyon ve 1 hafta da takıma katılma sürecini eklerseniz Emre'nin takımdan 6 hafta uzak kalacağı ortaya çıkar" görüşünde birleştiler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.