Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 13.03.2013 Gazete
ABONE OL

Kuyt'ın yeri dolmaz!

F.Bahçe'nin Hollandalı yıldız oyuncusu 'ın eski kulübü Liverpool'un yöneticileri Kane ve Dale, "Kuyt, Liverpool'un dünya elçisidir" diye konuştu

Kuyt'ın yeri dolmaz!
Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldız oyuncusu 'un eski kulübü Liverpool'un yöneticileri ve Olly Dale, yıldızı yere göğe koyamadı.

HALA FORMASI SATILIYOR
Kuyt'ın Liverpool için yerinin çok önemli olduğunu belirten iki yönetici, "O, bizim dünya elçimiz. Hala dükkanlarımızda forması satılıyor. 'Kop' isimli taraftar grubumuz, onu kendilerinden gördü ve 'işçi sınıfın kahramanı' diye adlandırdı. Yeri zor dolar" diye konuştu.

ÇAKIR BÜYÜK BİR HAKEM
maçında Nani'ye verdiği kırmızı kartla dünya gündemine oturan için de konuşan iki yönetici, "Çakır, büyük bir hakem olduğunu gösterdi" dedi.

LIVERPOOL ONU HALA SEVİYOR...
Liverpool yöneticileri Jonathan Kane ve Olly Dale, Kuyt için, "Samimi ve çalışkandır. Liverpool onu hala çok seviyor" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.