Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.05.2012 Gazete

Yıldırım'ın haberi vardı

Ekşioğlu, hakimin "Yıldırım'a her şeyi söyler miydiniz" sorusuna "Evet" dedi

Yıldırım'ın haberi vardı
Mahkemenin öğleden sonraki bölümünde tutuklu sanıklardan Fenerbahçe Asbaşkanı söz aldı. Ekşioğlu, Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci'nin, "Başkana her şeyi haber verir miydiniz" sorusuna "Evet" yanıtını verdi.

PFDK, "YILDIRIM BİLMİYOR" DEMİŞTİ
Ekşioğlu, "Kulüpte yapılan her işte başkana haber verme zorunluluğumuz var" diye konuştu. Ekşioğlu'nun bu sözleri PFDK'nın şike hakkındaki kararda belirttiği, "Şike ve teşvik girişimlerinden Aziz Yıldırım'ın haberi olmamış" tezine ters düşmüş oldu. İlhan Ekşioğlu, Serdar Kulbilge transferi hakkındaki soruları ise, "Transfer edecektik ama buraya gidiğimiz edemediz" diye yanıtladı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.