Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.05.2012 Gazete
ABONE OL

Trabzon'u yakma Mehmet

Trabzon'u yakma Mehmet
Karabükspor'un futbolcusu da dünkü duruşmada söz aldı. Yıldız, Sivas'ta oynadığı dönemde Fenerbahçe ve ile yaptıkları maçlara ilişkin iddiaları yanıtladı.

ODYAKMAZ'A İLETMİŞ
Yıldız, Sivasspor-Trabzonspor maçı öncesi soyunma odasına Trabzon'dan birilerinin geldiğine dair konuşmalar duyduğunu, bunu da Başkan Mecnun Odyakmaz'a ilettiğini söyledi. Yıldız o maçla ilgili şike iddialarını da reddetti.

ONLARA DA YAZIK DEĞİL Mİ!
Bunun üzerine söz alan ise Yıldız'a, "Sen duyumla hareket ederek Trabzon'u da zan altında bırakıyorsun, onlara yazık değil mi! Önce yüzüme bak. Göz göze gelelim. Doğruları söyle. Biz hapis yatıyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ARAFÄ°LBOYLU ARAFÄ°LBOYLU

BEN TS LUYUM AMA TS DA ŞİKE YAPMIŞSA CEZASISNI ÇEKSİN BUNUN YANINDA FENERİ KURTARMAK İÇİNDE KİMSE PLAN YAPMASIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 09.06.2012 21:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.