Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.05.2012 Gazete
ABONE OL

Seni evden aldıracağım!

Seni evden aldıracağım!
A Milli Futbol Takımımız'ın Avusturya kampında dün tatsızlık yaşandı... Milli kalecimiz Volkan Demirel ile Habertürk Gazetesi foto muhabiri Vedat Danacı arasında tartışma yaşandı. Danacı'nın görüntü almasına sinirlenen milli kaleci, "Ben seni yazdım oğlum, seni evden aldırmazsam ben de Volkan Demirel değilim" diyerek foto muhabirinin üzerine yürüyünce araya takım arkadaşları ve yardımcı antrenör Tayfun Korkut girerek olayları yatıştırdı.

kalan karakter 1000

ARAFİLBOYLU ARAFİLBOYLU

MİLLİ TAKIM SPORCUSUNUN DAHA ÖLÇÜLÜ OLMASI GEREKİR

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 28.05.2012 23:57
namahrem namahrem

hayrola volkan? neden sinirlendin? seni çekince namahrem mi? evinden alacakmış,dağ başımı burası?sen kimsin,ne çirkef olduğunu TÜRKİYE biliyordu,şimdi DÜNYA'da biliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 28.05.2012 18:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.