Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.05.2012 Gazete
ABONE OL

Kritik Çarşamba

Siyah-Beyazlılar Denizli'den gelecek cevaba odaklandı. Tecrübeli hoca 'Hayır' derse , Samet Aybaba, Ertuğrul Sağlam ve Hikmet Karaman'dan biriyle anlaşma sağlanacak

Kritik Çarşamba
Beşiktaş'ta teknik direktörlük için nefesler tutuldu ve gerisayım başladı. Tayfur Havutçu'nun görevden ayrılmasından sonra takımın başına getirilecek hocanın kim olacağı merakla beklenirken gözler çarşamba günü yapılacak olan toplantıya çevrilmiş durumda. Beşiktaş Yönetimi öncelikle son şampiyonluğa imza atan Mustafa Denizli'yi yeniden takımın başına getirmek istiyor. Ancak İran ekibi Persepolis'i çalıştıran Denizli'nin Çarşamba sabahına kadar yönetimden izin istediği öğrenildi. Siyah-Beyazlı yönetim Denizli'nin kararına göre diğer adayları masaya yatıracak. Eğer Denizli'den olumlu bir cevap alınırsa Beşiktaş'ta 2. Mustafa Denizli dönemi başlayacak.

ÇALIMBAY'A DESTEK BÜYÜK
Beşiktaş'ta Denizli'den sonraki en kuvvetli aday ise Rıza Çalımbay. Sivasspor'u çalıştıran başarılı hocaya bir kez daha şans tanınmasını isteyen yönetici ve kongre üyelerinin çoğunlukta olduğu biliniyor. Beşiktaş Yönetimi'nin kendisini göreve çağırması halinde Sivasspor'la olan sözleşmesini feshetme hakkı bulunan Çalımbay'ın gelişmeleri yakından takip ettiği ortaya çıktı.

SAĞLAM'IN SÖZLEŞMESİ ENGEL
Siyah-Beyazlı yöneticilerin bu iki isim dışında Ertuğrul Sağlam ve Hikmet Karaman üzerinde durduğu öne sürüldü. Bursaspor'da şampiyonluk yaşayan Sağlam'ı duruşu ve efendi kimliği nedeniyle düşünen yönetimin önündeki en büyük engel Sağlam'ın Bursaspor'la yaptığı sözleşme. Yeşil-Beyazlı yönetimin bu anlaşmayı tazminat almadan bozmaya yanaşmayacak olması yönetimi başka arayışlara itmek zorunda bırakıyor.

HEPSİ MASAYA YATIRILACAK
Beşiktaş'ta diğer bir alternatif ise Hikmet Karaman. Camianın içinden çıkan biri olmamasına rağmen Karaman'ın ateşleyici kimliği ve maçı adeta yaşıyormuş gibi futbolcularını yönetmesi en büyük artısı olarak gösteriliyor. Beşiktaş Yönetimi bu unsurları çarşamba günü masaya yatırarak son kararını vermeyi
planlıyor.
kalan karakter 1000

şahin topan şahin topan

Mustafa denizliden başka hocamı bulamadınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.05.2012 16:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.