Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.05.2012 Gazete
ABONE OL

Berbatov'un yanıtı ay sonunda

Cimbom'un listesindeki Bulgar yıldızın menajeri Dantchev, "Şampiyonlar Ligi faktörü önemli. Ay sonunda kararımızı veririz" dedi

Berbatov'un yanıtı ay sonunda
Yabancı transferinde 'ın en önemli hedeflerinden biri olan 'un menajeri Radyospor'a konuştu... Futbolcusunun Manchester United'dan ayrılacağını doğrulayan Emil Dantchev, "Dimitar hem kendi standartını sağlayacak hem de sportif başarıyı ön planda tutacak bir tercih yapacak. Şampiyonlar Ligi tabii ki de önemli bir faktör" dedi.

HERKES SABIRLI OLSUN
Galatasaray ya da diğer seçenekler hakkında yorum yapmasının doğru olmayacağını da söyleyen Dantchev, "Şu anda düşünüyoruz. Ay sonuna kadar kararımızı vereceğiz. Herkes biraz sabırlı olsun" ifadesini kullandı.


kalan karakter 1000

vasat vasat

ne berbatovmuş arkadaş dünyada adam mı bitti

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.05.2012 09:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.