Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.05.2012 Gazete
ABONE OL

Terim usta asçı gıbı!

Kariyerine şampiyonlukla nokta koyan , Savaş Çorlu'ya konuştu: "Fatih Terim usta ahçı gibi. Hem yoğurdu hem de servis etti"

Terim usta asçı gıbı!
Şampiyonluk kupasının kaldırıldığı Fenerbahçe derbisinin ardından futbol kariyerine nokta koyduğunu açıklayan Ayhan Akman arkadaşımız Savaş Çorlu'ya konuştu. Fatih Terim'e övgüler yağdıran Ayhan, "Başarıda en büyük pay Fatih Terim'in. Dibe vurmuş bir takımı usta ahçı gibi aldı, yoğurdu ve servis etti" dedi.

ŞU ŞEREF BANA AİT!
G.Saray'daki ilk sezonunda şampiyonluk yaşadığını söyleyen Ayhan, "Vedam da şampiyonlukla oldu. Bu şeref bana ait. Başkan'a da destekleri için teşekkür ediyorum" diye konuştu.

MELO'YU SİLEMEZDİK
Manisa ması öncesi yaşanan Melo-Riera kavgasına da değinen , "Biz robot değiliz. Böyle tartışmalar olabilir. Birbirlerinden özür dilediler. Takım olarak Melo'yu bir kalemde silemezdik" dedi.



kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.