Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.05.2012 Gazete

Tam yetki isteyecek

Trabzonspor Teknik Direktörü bugün İstanbul'da Başkan Sadri Şener'le bir araya gelecek. Tecrübeli hocanın Şener'den gelecek sezonla ilgili geniş yetkiler isteyeceği öne sürüldü

Tam yetki isteyecek
Trabzon'da kritik zirve... Hakkında görevi bırakacağına dair iddialar çıkan Teknik Direktör Şenol Güneş bugün İstanbul'da Başkan Sadri Şener ve Asbaşkan Nevzat Şakar'la bir araya gelecek. Camianın nefesini tutarak beklediği bu kritik randevuda Teknik Direktör Şenol Güneş'in kafasındaki soru işaretlerini gidermek için Başkan Şener'den önümüzdeki sezonla ilgili daha geniş yetkiler isteyeceği konuşuluyor.

YENİDEN YAPILANMA
Güneş'in transferde tam yetki isteyeceği ayrıca futbolun tek patronu modelinde bir yapılanma talep edeceği belirlendi. Şener'in transfer sorumluluğunu Şenol Güneş'e vermesi beklenirken tecrübeli hocadan bu sezon da sahada kalmasını ve yeniden yapılanma için zemin oluşturmasını isteyeceği öne sürüldü.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.