Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 14.05.2012 Gazete
ABONE OL

Karakolda başladı karakolda bitti!

Dış basın, Galatasaray'ın şampiyonluğu ve maç sonrası çıkan olaylara geniş yer ayırdı Polonya Radyosu, "Karakolda başlayan Türkiye Ligi karakolda bitti" ifadesini kullandı

Karakolda başladı karakolda bitti!
Galatasaray'ın şampiyonluk kupasını kaldırdığı olaylı gece, dış basında da büyük yankı buldu. France Football, "li taraftarlar şampiyonluk kupası almak isteyen Galatasaraylı futbolcuları hapsetti" derken, El Mundo, "Çıkan olaylar şampiyonluğu gölgede bıraktı" ifadesini kullandı.

İŞTE 10 AYLIK SÜREÇ
Polonya Radyosu ise, "Karakolda başlayan Türkiye Ligi yine karakolda bitti" diyerek Temmuz'dan bu yana yaşanan süreci çok iyi özetledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.