Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 12.05.2012 Gazete
ABONE OL

Emre ile Şener mahkemelik

F.Bahçe'nin yıldızı kendisini tehdit ettiği için 'den davacı oldu

Emre ile Şener mahkemelik
Fenerbahçeli milli futbolcu , kendisini tehdit ettiği gerekçesiyle Trabzonspor Başkanı 'den davacı oldu. Sarı-Lacivertli milli futbolcunun avukatı Mahir Işıkay, Bordo-Mavililer'in Başkanı Sadri Şener'den davacı olma gerekçesini şöyle açıkladı: "Müvekkilimin şahsına yönelik hakaretsövme, tehdit, suç işlemeye tahrik ve 6222 sayılı yasaya muhalefet etmek suçunu işleyen Sadri Şener'in cezalandırılmasını için kamu davası açılması talebidir."

TRABZON'DA ORTALIK KARIŞTI
Trabzon-Fenerbahçe maçında Sadri Şener, Avni Aker koridorlarında Emre ile tartışmak istemiş ancak karşısına Semih çıkmıştı.

kalan karakter 1000

t.s. t.s.

emin ol fenerliler kadar ahlaksız, ve saldırgan değil..?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 14.05.2012 23:07
fenerli fenerli

iyice saldırganlaştı.kabul et artık fenere karşı gücün yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 12.05.2012 17:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.