Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.09.2011 Gazete

İstanbul'u özledik!

'yi terkedip ayrı ayrı ülkelere giden Lugano, Santos ve Niang İstanbul'u çok özlediklerini ve takımdaki birlik ve beraberliği gittikleri kulüplerde bulamadıklarını itiraf etti

İstanbul'u özledik!
Bu sezon ile yollarını ayıran 3 yıldız futbolcu Lugano, Santos ve Niang İstanbul'u ve eski takımlarını çok özlediklerini ifade etti.. Paris St. Germain'e giden Lugano, İstanbul'daki yaşam tarzı ve Samandıra'daki aile ortamının burunlarında tüttüğünü söyledi.

TARAFTAR BURNUMDA TÜTÜYOR!
Özellikle Türkçe'yi anadili gibi konuşan Lugano'nun oğlu Nico'nun Türkiye'deki çevresinden ayrılmanın üzüntüsünü yaşadığı belirtiliyor. Katar ekibi Al Sadd'a giden Niang ise sıcaktan yana çok dertli. Sabah idmanlarında bile 36-37 derecede çalıştıklarından yakınan Niang, 150-200 taraftarın maçlarının izlemesinden çok rahatsız ve F.Bahçe taraftarını çok aradığını itiraf ediyor. Arsenal'e giden Santos ise Londra'nın puslu havasından çok sıkıldığını ve Samandra'nın burnunda tüttügünü yakın çevresiyle paylaşıyor..

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.