Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.09.2011 Gazete
ABONE OL

Beyaz sayfa

Giyimine çok özen gösteren teknik direktör Fatih Giyimine çok özen gösteren teknik direktör 'in saflığın temizliğin ve istikrarın simgesi olduğu için maçlarda beyazı tercih ettiği öğrenildi

Beyaz sayfa
'da 3. dönemini yaşayan Sarı-Kırmızılı takımın teknik direktörü , sadece saha içindeki futbol sitemleriyle değil giyim tarzıyla da çok konuşuluyor... İmparator Fatih Terim'in sezon başından beri lig maçlarında beyaz gömlek ve tişört giymesi "Acaba İmparator beyazı tercih ederek uğur mu yapıyor" sorusunu akıllara getirdi.. Tecrübeli teknik adamın TT Arena'da oynanan Liverpool maçı hariç diğer hazırlık maçlarında da beyazı tercih etmesi dikkat çekti..

BEYAZI SIK SIK GÖRECEKSİNİZ
Beyazı çok sevdiğini belirten dünyaca ünlü çalıştırıcı, "Beyaz renk bildiğiniz gibi sayflığın ve temizliğin simgesi. Ben de bu rengi çok seviyorum. Maçlarda tercih etmemde özel bir neden yok ama sık sık beni beyaz gömlem veya tişörtle göreceksiniz" diye konuştu.

TERİM'DEN KART UYARISI
Sezon başı olmasına rağmen sakat oyunculardan yana dertli olan Terim, oyuncularını kart görmemesi konusunda uyardı. Ankaragücü ile oynayacakları maç öncesinde oyuncularına uyarılarda bulunan Terim, "Sakatlar yeni yeni düzelmeye başladı. 10 günlük arada hepsi hazır olacak. Ama sakın kart görüp takımı eksik bırakmayın" diye konuştu.

İSTİKRARIN SİMGESİ BEYAZ!
İnsanların kişilikleri giyim tarzına da yansıyor.. Terim'in tercih ettiği beyaz renk ise saflığı, temizliği ve saflığı temsil eder. İstikrarı, devamlılığı ve masumiyeti simgeler. Ayrıca politikacıların beyazı tercih etmelerindeki en büyük sebep bunlardı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.