Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.09.2011 Gazete
ABONE OL

Kulüplerde af bölünmesi

Şike affına karşı çıkan Ordu, Trabzon, A.Gücü ve G.Saray'a Bursa da katıldı... TFF ise gelişmeleri takipte

Kulüplerde af bölünmesi
Şike affı için harekete geçen 'nde her geçen gün yeni kopmalar oluyor. Şike affı ve küme düşmenin kaldırılması için karar metnine imza atmayan G.Saray, Trabzon, A.Gücü ve Ordu'ya Bursa da katıldı.

ACİL TOPLANTI
Bursa kulübü "Böyle bir kararın altına imza atmayız" açıklaması yaptı. Bakan Kılıç'ın "Şikeye af yok" sözleri üzerine Kulüpler Birliği'nin gelecek hafta yapacağı toplantı cuma gününe alındı.

kalan karakter 1000

kubilay62 kubilay62

G.Saray,
Trabzon,
A.Gücü ,
Ordu,
Bursa,
Onur listesi,
iyi de İsmi hiç şike-teşvike karışmayan Antalya, Gaziantep, Samsun neden adını bu yolla kirletiyor. Camiaları nasıl sessiz kalıyor buna. Hayret.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 28.09.2011 11:21
oguzgs oguzgs

insanda biraz utanma olur ya yap et futbolun içine et sorada af de paraya satılmış millet bu 5 kulübü tenzih ediyor alkışlıyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 28.09.2011 10:25
bülent bülent

bravo bursaya. osmanlının başkentinede bu yakışırdı. türk futbolunun şikeci üçkağıtcı yöneticilerden kurtarılması lazım. bu ses tüm anadoluya yayılmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 28.09.2011 08:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.