Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.09.2011 Gazete
ABONE OL

Platini'ye şok!

UEFA Başkanı Platini ile Genel Sekreter Infantino, Sion'un Avrupa Ligi'nden atılması ile ilgili olarak İsviçre Mahkemesi'ne ifade verecek

Platini'ye şok!
UEFA Başkanı ve Genel Sekreteri 'nun Sion'un Avrupa Ligi'ne alınmaması hakkında İsviçre'de ifade vermeye çağrıldıkları açıklandı. İkilinin 19 Ekim'de savcıya ifade vermeleri bekleniyor. Sion Başkanı Christian Constantin, kulübünün Avrupa Ligi'nden atılıp, yerine Celtic'in alınması kararını UEFA'nın bulunduğu Vaud Kantonu'nda sivil mahkemeye taşımıştı. UEFA, "Michel Platini, Vaud Savcısı ile görüşüp UEFA'nın duruşunu anlatacak" açıklamasıyla yetindi.

kalan karakter 1000

gfb gfb

beter olsun ...

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır4
cevapla 27.09.2011 08:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.