Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.09.2011 Gazete
ABONE OL

Kendi kanıyla tedavi

Maccabi maçında sakatlanarak 3 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanan Almeida için farklı bir yöntem planlanıyor. Kendi kanıyla tedavi uygulanacak olan 'ın Portekizli yıldız'ın daha erken sahalara dönme ihtimali var

Kendi kanıyla tedavi
Almeida'nın sahalara daha erken dönmesi için mucize bir tedavi yöntemi uygulanıyor. Maccabi maçında sol arka adalesinden sakatlanan ve 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirilen 'ın Portekizli yıldızı için sağlık heyeti şimdiye kadar denenmemiş yönteme başvurdu.

TEDAVİDE İLK ADIM ATILDI
Almeida'dan alınan kan hücrelerini ayrıştırılarak Portekizli oyuncunun adalesindeki yırtık olan bölgeye enjekte edildi. Böylece tedavi sürecinin kısaltılması için ilk adım atıldı. Kulüp doktoru uyguladıkları bu tedavi yönteminin Almeida'nın ön görülenden daha erken bir tarihte sahalara dönmesine yardımcı olacağını ve sonuçlarını beklediklerini söyledi. Urgun bu tedaviye güvendiklerini de sözlerine ekledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.