Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.09.2011 Gazete
ABONE OL

Pektemek'e motivasyon

Pektemek'e motivasyon
Beşiktaş'ta Almeida'nın 1 ay sahalardan uzak kalacak olmasının ardından gözler 'e çevrildi. Dün Pektemek'le özel görüşen teknik direktör Carvalhal, "Kendini gösterme zamanı, sana güveniyoruz" dedi. İdmana Ernst, Almeida ve Atınç katılmadı.

kalan karakter 1000

Bahattin Bahattin

ben bir beşiktaşlı olarak almaydanın yerini dolduracak tek futbolcu mustafa pektemektir belli kaliteli bir topçu olduğu belli sürekli on birde oynatmaklazım o bizde yeri doldurulmayacak kaliteli bir golcü olacak devamlılığını sağlamak gerekir kötü topçu olsa ilhan cavcav almazdı milli takımımızın değişmez golcüsü olacak inşaallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.09.2011 13:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.