Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.02.2011 Gazete

Lüküs hayat

10 milyon Euro'ya Dağıstan kulübü Anzhi'ye giden , bin 600 km. uzaklıktaki Moskova'da yaşayacak... İdmanlara Saturn'le çıkacak. Maçlara özel uçakla gidecek

Lüküs hayat
ÜLKEMİZDE 2007-2010 yılları arasında formasını giyen dünyaca ünlü yıldız geçtiğimiz günlerde Dağıstan kulübü Anzhi'ye transferiyle gündeme oturmuştu. Rus Ligi'nde mücadele eden Anzhi'yle iki yıllık anlaşma sağlayan 38 yaşındaki Sambacı yılda 5 milyon Euro kazanacağı müthiş bir anlaşmaya imza atmıştı.

SOSYAL YAŞAM SINIRLI
Roberto Carlos'un imzaladığı iki yıllık sözleşmenin şaşırtıcı ayrıntıları da ortaya çıkmaya başladı. Brezilyalı yıldız, Dağıstan'da sosyal yaşam sınırlı olduğu için, bin 600 km. uzaklıkta olan Rusya'nın başkenti Moskova'da yaşayacak. Carlos idmanlara da Moskova şehrinin takımı olan Saturn'le birlikte çıkacak. Sambacı kendisine tahsis edilen son model bir özel uçakla Anzhi'nin maçlarına gidecek.

GECELER ONU BEKLİYOR!
Gece hayatıyla ünlü Moskova'da 'lüküs hayat yaşayacak olan Carlos, elini sıcak sudan soğuk suya sokmadan tam 10 milyon Euro'nun da sahibi olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.