Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.02.2011 Gazete
ABONE OL

Spor hattı

Spor hattı
ATA SPOR'DAN POTA HAMLESİ
İSTANBUL Ata Spor Kulübü Türk basketboluna yeni yıldızlar yetiştirmek için büyük mücadele veriyor. 5-17 yaş arası çocukları yetiştiren Ata Spor Kulübü'nün Genel Koordinatörü Ekrem Polat, "Hedef büyük" dedi.

KAZANMAK ŞART
KONYASPOR'un yeni hocası Yılmaz Vural Büyükşehir önünde kazanmaktan başka çareleri olmadığını söyledi. Vural, "İlk sınavımdan 3 puanla ayrılmak istiyorum" diye konuştu.

DENİZLİSPOR'DA ATİK DÖNEMİ
BANK Asya 1.Lig ekiplerinden Denizlispor'da teknik direktörlüğe altyapı hocası- Kenan Atik getirildi. Atik görevi en iyi şekilde yapmaya çalışacağını belirterek, "Hedef Süper Lig" dedi.

kalan karakter 1000

sercan boran sercan boran

ata basketbolu ve basketbolcularını çok seviyorum...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.03.2011 12:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.