Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.01.2011 12:07

Tabata'dan kurtulmak ne mümkün

Tabata'dan kurtulmak ne mümkün

Sözleşmesi dondurulan siyah beyazlı Brezilyalı futbolcu Tabata'nın, kiralık gitmeme inadı klübünü zorda bırakıyor.
Kartal'ın Tabata ile başı dertte. Sözleşmesi dondurulan sambacının transfer etmek isteyen Katar'ın Al-Gharafa ekibiyle masaya oturmamamasının nedeni ortaya çıktı. Tabata'dan kurtulmak için ellerinden geleni yapan BJk yönetimi son çareyi sambacıyı kiralamakta bulmuştu. Ancak Ancak kiralık olarak Katar'ın Al-Grafa Kulübü ile anlaşmasına rağmen transferde yine pürüz çıktı. Fernandes'e lisans çıkarmak için mukavelesi dondurulan Tabata'nın kiralık gitmemekte direndiği ortaya çıktı. Katar ekibi ile görüşen Tabata'nın menajeri oyuncusunun kiralık değil bonservisinin alınarak verilmesini talep etti. Ancak Katarlılar şu an için bonservis almayı düşünmediklerini söyleyip kiralık istediler. Katar kulübünün yüksek maliyet nedeniyle oyuncunun Beşiktaş'ta alacağı paraya yakın bir ücretin sadece bonservisinin bedava alınması halinde verilebileceğini ilettikleri öğrenildi. Yönetim ise bu talep karşısında sıkıntıya girdi. Tabata'nın durumunun iki gün içinde netlik kazanacağı belirtildi. Ayrıca mukavelesi dondurulan bir diğer oyuncu Michael Fink'in de Bundesliga ekipleriyle görüşmelerini sürdürdüğü ifade edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.