Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 19.01.2011 Gazete
ABONE OL

Tokatçıya soruşturma

te, rakibine yenildiği için sporcusunu döven antröner Nazir Işık hakkında soruşturma açıldı

Tokatçıya soruşturma
Erzincan'da 14-16 Ocak tarihlerinde yapılan Yıldızlar müsabakalarında Altınova Yatılı Bölge İlköğretim Okulu'nda okuyan sporcuları rakibine yenildiği için döven antrenör Nazir Işık hakkında soruşturma başlatıldı..

HOCALARINI SAVUNDU!
Gençlik ve Spor İl Müdürü Süreyya Yağlıoğlu'nun Işık hakkında soruşturma açtığı öğrenildi. Muş Valisi Erdoğan Bektaş da dün şampiyonaya katılan sporcuları makamında kabul etti. Vali Bektaş, sporculardan bilgi alırken antrenör Işık'ı dışarıda bekletti. Sporcuların kendilerini tokatlayan hocalarını savunması dikkat çekti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.