Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.10.2010 Gazete
ABONE OL

Ayrılık zor oldu

Başkanı Polat, Rijkaard'la ayrılık kararı alırken çok zorlandıklarını söyledi Polat, "Hagi bizim için aileden birisi. Teknik ekibimizin her zaman yanında olacağız" dedi

Ayrılık zor oldu
Dergisi'nin Kasım sayısına açıklamalarda bulunan Başkan , teknik direktör Frank Rijkaard'ın gönderilmesiyle ilgili ilk kez konuştu.

ÇOK ZOR BİR SÜREÇTİ
Zor bir süreç olduğunu söyleyen Polat, "Rijkaard ile ayrılırken zorlandık" ifadesini kullandı.
Yeni teknik direktör Hagi'yi aileden biri olarak değerlendiren Polat, "Kulübümüze büyük hizmetleri olan birisi" diye konuştu.

TUGAY ÖRNEK OLDU
Hagi ve ekibinin her zaman yanında olacaklarını da söyleyen Başkan Adnan Polat, "Hagi'nin geçmiş dönemlerdeki başarılarını tekrarlayacağına eminim. Gerçek Galatasaraylı duruşuyla bu süreçte örnek olan Tugay Kerimoğlu'na da üstendiği görevde başarılar diliyorum" dedi. Polat, taraftarların da Hagi ve ekibinden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceğine inandığını sözlerine ekledi.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.