Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.10.2010 Gazete
ABONE OL

Sefilo

Sefilo
Yaşadığı özel sorunlar nedeniyle kimseye haber vermeyip Trabzon'dan ayrılan Teofilo Gutierrez, İstanbul'da sefilleri oynuyor... Üç gündür Atatürk Havalimanı'nda eşi ve iki çocuğuyla birlikte banklarda yatan Kolombiyalı futbolcu dün de kötü hava şartları nedeniyle ülkesine gidemedi.

MENAJERİ, 'ŞANSIN YOK' DEDİ
Büyük zorluklar yaşadıklarını söyleyen Teofilo, "Paramız da bitti. Kimse bize sahip çıkmıyor" diye dert yandı. Öte yandan Teofilo'nun menajerinin Kolombiyalı futbolcuya, FIFA nezninde herhangi bir dava kazanmamız mümkün değil. Tüm ödemelerin zamanında yapılmış. Ayrıca sağlık raporların da ortada. Bu şekilde zararlı çıkan biz olacağız. Trabzonspor'a geri dönmen en iyi seçim olacak" ifadesini kullandığı öğrenildi.

YENER: HAKLILIĞIMIZ ORTADA
Trabzonspor yöneticisi Hasan Yener de Teofilo Gutierrez konusunda yaşanan gelişmeleri takip ettiklerini söyledi. Yener, "Biz bu işi uzatmayacağız. Kimsenin bizden alacağı yok. FIFA ve Türkiye Futbol Federasyonu talimatları neyi gerektiriyorsa onu yapacağız. Bizim haklılığımız ortada" açıklamasını yaptı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.