Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.10.2010 Gazete
ABONE OL

şoku

Portekiz'den gelen raporlar kafaları karıştırdı. Adalesinde 2. bir yırtık daha tespit edilen Q7, iki hafta daha yok

Quaresma şoku
Sakatlıklarla boğuşan 'ta herkesin dört gözle beklediği Portekizli yıldız 'dan kötü haber geldi. Yıldız futbolcunun ülkesinde tedavisini yapan doktorun verdiği rapor krize neden oldu. Portekizli doktorlar, Quaresma için, "2 hafta daha oynayamaz" şeklinde rapor verdi. Türkiye'de çekilen MR sonuçlarına göre 4 hafta sahalardan uzak kalacağı ve Porto ile 4 Kasım'da yapılacak Avrupa Ligi maçına yetişeceği bildirilen Q7'nin 2 hafta daha sahalardan uzak kalacağı Schuster ve yönetime bildirilince olay çıktı.

İKİ YIRTIK DA NE!
Adalesindeki yırtık sonrası 4 günlük akut dönemini burada geçiren sonra soluğu Portekiz'de alan Quaresma, Ekim başından bu yana orada tedavi oluyordu. Beşiktaş yönetimi Portekizli doktorlara, "Niye bu kadar uzadı. 4 haftaydı. Porto maçına yetişecekti" deyince acı gerçek ortaya çıktı. Portekiz'den gelen cevap, "Adalesinde 1 değil 2 yırtık var. 4 değil 6 haftada sahada olur. Bilginiz eksik" şeklinde oldu. 3 haftayı aşkın süredir Quaresma'yı göremeyen, tedavisini yapamayan ve sadece Portekizli doktorların verdiği bilgilerle yetinmek zorunda kalan Beşiktaş sağlık ekibinin kafasının karıştığı ve kendilerini, "Tedaviyi burada yapsak Porto maçında sahada olurdu" dedikleri iddia edildi.

BU AKŞAM GELİYOR
Beşiktaş'ta Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Quaresma'yı arayarak Türkiye'ye dönmesini istedi. Quaresma'nın bu akşam İstanbul'da olması bekleniyor. MR sonuçları yeniden değerlendirilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.