Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.10.2010 Gazete

Acil eylem planı

Başkanı 'in Kandilli'deki villasında yapılan zirvede önemli kararlar alındı.

Acil eylem planı
Başkan 'in Kandilli'deki villasında teknik direktör Schuster, yöneticiler Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu ile gerçekleştirdiği zirvenin ayrıntıları açığa çıktı. Alman hoca ve yönetimin takımı masaya yatırdığı zirvede önemli kararlar alındı.

10 GÜN SONRA COŞARIZ
Takımdaki kötü gidişin herkes kadar farkında olduğunu belirten Schuster, "Sakatlıklar belimizi büktü.
10 güne kadar eskisinden de iyi olacağız" diye konuştu.

SUÇLU SAĞLIK HEYETİ

Yapılan zirvede sorun sakatlıklara bağlanırken fatura ise sağlık heyetine çıktı. Sağlık heyetinde revizyon yapılması gündeme geldi.

İŞTE ALINAN KARARLAR

Sakatlıkların nedeninin sorgulandığı toplantıda fatura sağlık heyetine çıktı. Sağlık heyeti değiştirilecek. Bülent Bayraktar ve Ayhan Optur'un isimleri öne çıktı.
Başkan, Schuster'e Tayfur Havutçu'yu sordu. Tayfur'un tribünde daha faydalı olduğunu belirten Alman hoca Tayfur'un kulübede değil tribünde kalmasını istedi.
Kandilli zirvesinde takımın defansta yaşadığı sorunlar üzerinde de duruldu. Schuster, "Sivok'un dönüşü gecikebilir. Tecrübeli bir stoper ve uzun golcü lazım" dedi.
Futbol Komitesi üyelerinin, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ne uğrama ve görünme süreleri artacak. Takıma moral ve motivasyon açısından destek verilecek.
Schuster toplantıda paniğe gerek olmadığını belirterek, "10 gün içinde eski halimize geliriz" derken yönetim de Alman teknik adama tam destek sözü verdi.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.